:::::::AnGeLiNa::::::JoLiE::::::::SeRbiA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:::::::AnGeLiNa::::::JoLiE::::::::SeRbiA

Opusteno razmenjujte misljenja sa drugim fanovima kako o Angelini tako i o svemu ostalom...
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zvezda ciji style kopiram je...

Ići dole 
+3
slatkica
`Unique`
~Lady Croft~
7 posters
AutorPoruka
~Lady Croft~
Mi$$ admin
Mi$$ admin
~Lady Croft~


Broj poruka : 318
Godina : 32
Lokacija : In my manor
Datum upisa : 24.01.2008

Zvezda ciji style kopiram je... Empty
PočaljiNaslov: Zvezda ciji style kopiram je...   Zvezda ciji style kopiram je... Icon_minitimeČet Jan 24, 2008 12:48 pm

Well?
Nazad na vrh Ići dole
https://angieserbia.forumsr.com
`Unique`
Tiny fan
Tiny fan
`Unique`


Broj poruka : 12
Godina : 32
Lokacija : Krushevac =)
Datum upisa : 25.01.2008

Zvezda ciji style kopiram je... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda ciji style kopiram je...   Zvezda ciji style kopiram je... Icon_minitimePet Jan 25, 2008 5:30 pm

Ne kopiram ni koga..
Nazad na vrh Ići dole
slatkica
Tiny fan
Tiny fan
slatkica


Broj poruka : 56
Datum upisa : 29.01.2008

Zvezda ciji style kopiram je... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda ciji style kopiram je...   Zvezda ciji style kopiram je... Icon_minitimeUto Jan 29, 2008 11:19 pm

omfg iskreno ovo je jako glupa tema...mislim da samo ljudi koji nisu pronashli sebe mogu da kopiraju nekoga.. nashla sam stil koji meni extra odgovara i to je to heart.... happy
Nazad na vrh Ići dole
Miss Independent
Fan
Fan
Miss Independent


Broj poruka : 132
Lokacija : Panchevo.
Datum upisa : 01.02.2008

Zvezda ciji style kopiram je... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda ciji style kopiram je...   Zvezda ciji style kopiram je... Icon_minitimePet Feb 01, 2008 2:18 pm

slatkica ::
omfg iskreno ovo je jako glupa tema...mislim da samo ljudi koji nisu pronashli sebe mogu da kopiraju nekoga.. nashla sam stil koji meni extra odgovara i to je to heart.... happy
naravno,slazhem se.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.forum1.co.nr
MARCONY
Tiny fan
Tiny fan



Broj poruka : 77
Datum upisa : 27.01.2008

Zvezda ciji style kopiram je... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda ciji style kopiram je...   Zvezda ciji style kopiram je... Icon_minitimePet Feb 01, 2008 7:39 pm

pa dobro svako od nas nekad ukrade nesto od celebrities, imam svoj stil, ali mi se na primer svidja styling Justina i Ricky Martina
Nazad na vrh Ići dole
Lara Croft
Tiny fan
Tiny fan
Lara Croft


Broj poruka : 28
Godina : 29
Datum upisa : 16.03.2008

Zvezda ciji style kopiram je... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda ciji style kopiram je...   Zvezda ciji style kopiram je... Icon_minitimeUto Mar 18, 2008 1:18 am

ja ne kopiram nikoga jer niko od njih nema definisan stil(ne samo zbog toga narawno,ja sam originalna a ne neka...kopirusha...)...msm...na primer rihanna,ona je cas u summer surf stylu,sa onim letnjim stwarima,pa je zatim u nekim haljinicama,pa zatim u bad girl krpicama,pa onda u nekim totalnim modnim promashajima sa onim haljinama mashnama,pa onda kada je bila u onoj rozoj haljini koja joj uopshte ne stoji,i ewo sada je ko neka baba od 60 godina!msm,straaashno!!!i ako sam njen weliki fan,nikad je ne bih kopirala!!! boo boo boo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.RihannaFanClub.forumotion.com
milichica_s
Tiny fan
Tiny fan
milichica_s


Broj poruka : 24
Datum upisa : 15.03.2008

Zvezda ciji style kopiram je... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda ciji style kopiram je...   Zvezda ciji style kopiram je... Icon_minitimeČet Apr 10, 2008 9:47 pm

nikog ne kopiram
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zvezda ciji style kopiram je... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvezda ciji style kopiram je...   Zvezda ciji style kopiram je... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zvezda ciji style kopiram je...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
:::::::AnGeLiNa::::::JoLiE::::::::SeRbiA :: :::::Passion for fashon:::::-
Skoči na: